Найкращі віртуальні екскурсії в Україні

Введений карантин вніс свої корективи в життя багатьох, особливо складно усидіти на місці тим, хто веде активний спосіб життя і звик щодня пізнавати щось нове. Я підготувала добірку віртуальних екскурсій в Україні, які допоможуть скрасити ваше дозвілля.


Топ - 10 кращих віртуальних
екскурсій по Україні Найпопулярніша виставка в історії незалежної України - проект Укрзалізниці Ukraine WOW-
відтепер доступна завдяки онлайн-туру. Всі текстові матеріали виставки на сайті опубліковані українською та англійською мовами, онлайн-екскурсія з керівником проекту Ярославою Гресь.
Виставка доступна за посилнням ukraine wow.com.

Національний музей народної архітектури та побуту в УжгородіНаціональний музей народної архітектури та побуту України у ПироговіМузей народної архітектури та побуту Середньої НаддніпрянщиниМузей просто неба "Мамаєва слобода"(козацьке селище серед Києва)Музей просто неба "Резиденція Богдана Хмельницького"в Чигирині Черкаської областіВіртуальна екскурсія Острозьким замком (Рівненська область, м. Острог)


Острозький замок розташований на вершині 20 метрового пагорба над долиною річки Вілії в районному центрі Острог Рівненської області.
Замок був побудований на місці дерев'яного укріплення зруйнованого монголо-татарами в 1241 році. Спочатку це була вежа- донжон , яка тепер називається " Вежа Мурована."Вежа була резиденцією князів Острозьких. Зараз на території Острозького замку розташований Острозький краєзнавчий музей.

Коментарі