Весна пробуджує природу


З давніх давен на нашій українській землі образ довгоочікуваної весни уособлювався із вродливою молодою дівчиною з вінком із квітів. Народний образ весни-це образ краси, надії, сили. Першим, і по-жіночому особливим, місяцем весни є березень. Він, як мовиться у народі, і усміхнеться, і заплаче. Недарма про його вдачу кажуть, що примхливий, як жінка. У рамках засідання клубу "Країна Читалія" відбулося родинне свято для всіх жінок, адже у залі зібралося чотири покоління жінок, були присутні й чоловіки.

Свято розпочала керівник клубу Лариса Богданюк. На присутніх чекали презентація, музичні вітання від першокласників, сценки, вірші- вітання.На свято завітала вінницька поетеса Валентина Капшук, яка з нагоди свята написала вірш про маму. Не залишилися без уваги і матусі, татусі, бабусі-охоче брали участь у жартівливих конкурсах. Потім для діток влаштували солодкий стіл і вперше у бібліотеці - святкова дискотека!

Класний керівник Камінська А. А. 
Валентина Капшук


Вітальна пісня для мами

Конкурс для мамТатусі, як виявилося, вправні кулінариБабусі вправні помічниці: і сповивати вміють, і колискову заспівати

Листівки для матусь

Подарунки для дівчаток

Коментарі