Щоб мрії втілились в реальність!


Громадська організація «Територія мам» за підтримки програми "Бібліоміст" та управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації підвела підсумки реалізації проекту «Бізнес-мама – це реальність». Захід відбувся на базі Вінницької міської центральної бібліотеки ім. Бевза. Попередньо було обрано двадцять учасниць з власними ідеями для розвитку майбутнього бізнесу. Метою даного проекту було збільшення професійної активності молодих матерів та надання інформації про заснування і ведення бізнесу в м. Вінниця. Окрім того, метою проекту було підвищення кількості користувачів бібліотек.
Загалом, основними завданнями проекту була організація навчання у вигляді семінарів та тренінгів щодо започаткування та розвитку власного бізнесу, які відбувались на базі бібліотеки ім.Бевза та бібліотеки №11; підвищення впевненості жінок та ознайомлення їх із кращими практиками бізнесу, який розпочали жінки-матері, сприяння зменшенню кількості безробітних шляхом самозайнятості жінок та створення на базі центральної бібліотеки ім. Бевза клубу “Молода мама - підприємець” та на базі бібліотеки №11 клубу "Матусині вечірки". В рамках заходу відбулись презентації бізнес-планів та стратегій розвитку власної справи кожної учасниці, що були створені в ході реалізації проекту.


Валентина Ткачук - голова ГО "Територія мам", автор проекту "Бізнес-мама - це реальність" Впевнена, що з народженням дитини - життя тільки починається!

Завдяки аеродизайну можна власноруч створити свято

Матуся двох донечок Оксана Мельник займається вирощуванням квітів та мріє перетворити улюблене хоббі на сімейний бізнесКлуб творчості "Кольоровий світ", який діє на базі бібліотеки №11 запрошує всіх бажаючих творчо проявити себе!Катерина презентує власне хоббі - валяння з шерсті

Романець Ірина - керівник відділу продаж . Ідея власного бізнесу - Бізнес-інкубатор

Ігор Матвєєв розповідає про застосування інтернет-технологій в веденні бізнесу

Художниця Анна Джуринська. Бути художницею мріяла з дитинства.


Ольга Бондар є автором інвестиційного проекту будівництва спортивно-розважального комплексу

Світлана поділилася ідеєю сімейного бізнесу, яка вже успішно втілюється в життя - це створення сучасних меблів.

Марія Лісецька хоче займатися постановкою, веденням та відновленням бухгалтерського облікуАльона Собчук з ідеєю Дитячого центру раннього розвитку "Анастасія"

Ксенія Павловська закликає молодих матусь Вінниці бути слінгомами!

Наталія Демчук є автором та організатором багатьох проектів. Зараз Наталія знову в очікуванні чуда, адже бути матусею - найбільше щастя!

Директор централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк поділилась своїми враженнями від проекту "Бізнес-мама - це реальність"Світлана Ходакова - тренер проекту ділиться своїми враженнями

Завдяки лекціям та тренінгам Ольги Бриги, кожна з учасниць проекту змогла ще на декілька кроків приблизити власну мрію


Вікторія Вітер є автором ідеї про створення в Вінниці пренатального психологічного центру

Коментарі