Подорож до осіннього лісу.Сьогодні у нас відбувся семінар по обміну досвідом роботи з дітьми, на якому були присутні колеги з районних дитячих бібліотек. Вони проходять курси по підвищенню кваліфікації у Вінницькому обласному навчально-методичному центрі галузі культури, мистецтв і туризму. До уваги бібліотекарів були представлені роботи вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». А потім наші колеги були свідками цікавої подорожі до осіннього лісу, яка відбулася у рамках засідання клубу «Країна Читалія».
Казковий потяг рушив у мандрівку. Він зупинявся на станціях з цікавими завданнями і розвагами. Кінцевою зупинкою стала зустріч з відомою вінницькою письменницею Тамарою Артем'євою. До речі, саме її вірші звучали під час подорожі. З яскравими враженнями від побаченого наші гості продовжили навчання в кімнаті для засідань. Працівники нашої бібліотеки поділилися досвідом роботи з дітьми, розповіли про інноваційні методи і форми роботи. 


Презентація виставки аматорських робіт вихованців "Обрію"


-

Квитки на потяг - в касі

На станції "Поетична" діти декламували вірші про осінь

На станції "Лісова галявина" діти демонстрували знання про їстівні та отруйні грибиВсі діти знають про користь вітамінів

Станція "Вітамінка": дегустація фруктів та овочів

Станція "Фізкультхвилинка"
На станції "Логічна" складали пазли з осінніми мотивами

На станції "Загадкова" керівник клубу "Країна Читалія" Лариса Богданюк загадувала загадки

На станції "Книголюбів" діти читали телеграми від казкових персонажів


Всі діти отримали правила користування книжкою

Слово - Тамарі Артем'євій
Коментарі