У хоробрі козаки будем гратись залюбки!Як вогонь безсмертний у віках не згас - так козацька слава є у нас! Мета заходу: зробити екскурс відвідувачів в історію доби козаччини; створити сприятливі умови для виявлення творчих здібностей і таланту дітей; надати їм можливість спробувати силу і спритність; виховувати дисципліну, вміння працювати в команді, розвивати допитливість; виховувати почуття гідності, шани до України-неньки.
У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Тож щиросердно зичимо всім козацького здоров’я, невичерпної енергії і пориву, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України!

День Українського козацтва відзначають щорічно 14 жовтня, в бібліотеці відбулося свято в неділю. Корені нашої духовності - у минулому, коли була "ненька-мати - Запорозька славна Січ". Вона - праматір української державності і реальна військово-політична сила України. Запорозька Січ! Козацтво... Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської і національної гідності, талановитості.Вступне слово та екскурс в історію


Анна Назаренок презентувала виставку своїх бісерних виробівІра Якимчук виконує пісню "Мамина сорочка"

Ангеліна Мороз та Яна Кравенська виконують пісню "Стоїть явір над водою"

Дарина Плугова декламує вірш про Україну

Катруся Мороз читає вірш про благодатну пору року - осінь

Виступає родина: Налія Миколаївна Косич та її внучка Настуня


Настуня Косич виконує пісню "Дівчинка Оленка"

Змагання двох куренівКонкурс козаків-любомудрів

Конкурс малюнку "Карі коні із полум'ям в гриві"

Армреслінг (змагання капітанів)

Хто кого?

Прошу вас до "Смачного конкурсу". Ви повинні нагодувати один одного козацькою кашею.


Наступний конкурс - "Дегустатори"

Потрібно із зав'язаними очима відгадати з яких фруктів та ягід виготовлене варення


Наступне завдання: Хто швидше вип'є кухоль козацького узвару

Нагороджуємо найактивніших та найкмітливіших!

Настуня Косич отримує подарунок за найкращий творчий виступ


Коментарі

  1. Всеукраїнський сай новин "Свобода слова" про нас: http://svobodaslova.in.ua/news/read/24418

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар